ساخت ایموجی در ایلوستریتور

۱۳۹۷/۱۰/۳۰

در این مقاله قصد داریم آموزش ایلوستریتور را در فقط یک دقیقه بهتون یاد بدیم. میخواهیم سریع چگونگی روش ساخت ایموجی در ایلوستریتور کوچک بامزه ایجاد کنیم و میخواهیم این کار را فقط با قرار دادن و تنظیم چند شکل ساده انجام دهیم.

چطور یک آیکن ایموجی بسازیم

۱) یک سند جدید با عرض Width و عرض Height را روی ۹۶px ایجاد کنید.

ساخت آیکن ایموجی

۲) با یک دایره با ابعاد ۸۸px در ۸۸ساخت ایموجی در ایلوستریتور و رنگ #FFDA64 ، که شکل اصلی بدن ایموجی می باشد، را ایجاد کنید. آنرا با رنگ زرد پر کنید و سپس نسبت به آرت برد بزرگتر در مرکز تراز کنید.

ساخت ایموجی

۳) با یک دایره کوچکتر به ابعاد  ۶۴px در ۶۴px  دهان را اضافه کنید و آنرا با رنگ قهوه ای #۸E735C پر کنید و سپس نقطه بالایی آن را با استفاده از ابزار Direct Selection (کلید A) انتخاب کرده و بلافاصله با فشردن کلید Delete آن را حذف کنید.

ساخت آیکن ایموجی

۴) دندان را با مستطیلی به ابعاد ۵۶px در ۸px با رنگ سفید (#FFFFFF) و بدنبال آن زبان را با یک بیضی به ابعاد ۴۰px در ۲۰px پر شده با رنگ #F9914B ایجاد کنید. هر دو را با هم گروه کنید و با یک دایره کوچکتر به ابعاد  ۵۶px در ۵۶px ماسک کنید.

آموزش ایلوستریتور

۶) در مرحله آخر ساخت ایموجی در ایلوستریتور با اضافه کردن دو دایره به ابعاد ۴۰px در ۲۰px و حاشیه به ضخامت ۴px با رنگ #۸E735C ، آیکون را کامل کنید، چشم ها را با فاصله ۲۰px از هم قرار دهید. سپس نقاط پایینی آنها را حذف کنید.

اشکال حاصله را در فاصله ۱۴px از لبه بالایی دهان قرار دهید و مطمئن شوید که گزینه Cap را روی Round تنظیم کنید.

روش ساخت ایموجی

امیدوارم که ترفندهای کوتاه و بسیار مفید مجله آموزشی طرهلو را یاد بگیرید و سرعتتان را در طراحی افزایش دهید.

بیشتر بخوانید : ۵ اشتباه در طراحی بنر
نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آموزش فتوشاپ
  • آموزش افتر افکت
  • آموزش ایلوستریتور