کتاب نبرد هنرمند

سلام عرض میکنم خدمت گرافیستان و همراهان گرامی مجله آموزشی طرهلو « نبرد هنرمند» کتابی ست از زبان پرسفیلد رمان نویس کتاب های پر فروش. در این کتاب با دشمن درونی مقاومی آشنا می شوید که به شما اجازه فرا رفتن از خودتان را نمی دهد و راه را برای پیشرفت شما در هر زمینه […]

nabard-honarmand-book

سلام عرض میکنم خدمت گرافیستان و همراهان گرامی مجله آموزشی طرهلو

« نبرد هنرمند» کتابی ست از زبان پرسفیلد رمان نویس کتاب های پر فروش. در این کتاب با دشمن درونی مقاومی آشنا می شوید که به شما اجازه فرا رفتن از خودتان را نمی دهد و راه را برای پیشرفت شما در هر زمینه ای از فعالیت های اجتماعی، هنری و حتی پیروزی های درونی می بندد.

کتاب نبرد هنرمند

اگر مدام از کارهای ضروری تان طفره می روید، اگر عادت به انجام دادن کاری که می دانید به نفعتان نیست کردید، اگر صدها کار نیمه تمام دارید، اگر کارهایتان را به فردا یا شنبه یا اول ماه جدید موکول می کنید، اگر می خواهید بدانید چرا همیشه ضروری ترین برنامه های روزتان را در آخرین دقایق شب انجام می دهید، اگر مدام برنامه هایتان تغییر می کند و هر روز با اولویت های تازه رو به رو هستید، کتاب نبرد هنرمند را بخوانید تا بدانید مشکل از کجا آب می خورد.

در این کتاب که به زبانی کاملا صریح و روشن نوشته شده است، نویسنده از زندگی هنرمندان و نویسندگان بزرگ مثال های زیبایی می آورد تا به شما نشان دهد چگونه یک فرد حرفه ای می تواند به موفقیت های بزرگ دست یابد تا حدی که آثار او زبان زد جهانیان شود. برای مبارزه با نیروی مقاومت هیچ گاه و هیچ زمان دیر نیست.

این کتاب در سه بخش مقاومت- شناسایی دشمن، مبارزه با مقاومت- حرفه ای شدن و ورای مقاومت – عالم بالا ارائه شده است. به دلیل اینکه هر بخش اون باز به فصل های کوتاه تری تقسیم شده، خواندن و حصول نتیجه رو سریع تر میکند.

 

نقد کتاب نبرد هنرمندآخرین صفحه کتاب نبرد هنرمند

زندگی هنرمند

آیا شما نویسنده به دنیا آمده اید؟ آیا به دنیا آمده اید که نقاش، دانشمند یا مبلغ صلح بشوید؟ پاسخ این سوال در نهایت با عمل مشخص می شود.

یا این کار را بکنید یا نکنید.

این طور فکر کردن آسان تر است. اگر بخواهید درمان سرطان را پیدا کنید یک سمفونی بنویسید یا همجوشی سرد اتم ها را بشکافید، نه تنها خودتان را آزار می دهید، یا حتی خودتان را نابود می کنید، بلکه فرزندان خود را می آزارید، مرا می آزارید و سیاره زمین را می آزارید.

فرشتگانی را که از شما مراقبت می کنند خجالت زده می کنید.

با پروردگار کینه ورزی می کنید، او که شما و فقط شما را با استعدادهای منحصربه فردتان آفریده، فقط با این هدف که بشر را یک میلیمتر به سوی بازگشت به خدا به جلو هل دهید.

اثر خلاقانه عملی خودخواهانه یا کوشش هنرمند برای جلب توجه نیست، هدیه ای به جهان و همه موجودات آن است.

 

نبرد هنرمند کتابمشخصات کلی کتاب نبرد هنرمند :

کتاب نبرد هنرمند

نویسنده: استیون پرسفیلد

مترجم: نوشین دیانتی

نشر پیکان. چاپ اول. تهران: ۱۳۸۸- ۱۹۰صفحه

امیدوارم از خواندن این کتاب لذت ببرید و به تمام رویاها و آرزوهاتون به زودی دست پیدا کنید و به معنای واقعی زندگی خودتون را متحول کنید.


این مطلب مفید بود؟

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مجله آموزشی طرهلو

پروژه‌های طراحی را با سریع‌ترین روش کامل کنید
بیش از 500.000 طرح لایه باز، لوگو، آیکون، فونت و منابع آماده

مجله آموزشی طرهلو

کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت اداری

مجله آموزشی طرهلو

فونت

مجموعه 200 فونت فارسی

مجله آموزشی طرهلو

بروشور

طرح لایه باز بروشور تجاری

مجله آموزشی طرهلو

پاورپوینت

پکیج ارائه و قالب پاورپوینت فارسی