طراحی یک آپ آرت در ایلاستریتور

در این قسمت از سری آموزش ایلوستریتورر، قصد داریم تا طراحی یک آپ آرت در ایلاستریتور را خیلی ساده و در کمترین زمان بهتون آموزش بدیم . پس با همراه باشید. برای شروع یک سند جدید در ایلوستریتور ایجاد کنید و از منوی ابزارها Polygon Tool را انتخاب کرده و در قدم بعدی Fill را […]

op-art-in-illustrator

در این قسمت از سری آموزش ایلوستریتورر، قصد داریم تا طراحی یک آپ آرت در ایلاستریتور را خیلی ساده و در کمترین زمان بهتون آموزش بدیم . پس با همراه باشید.

برای شروع یک سند جدید در ایلوستریتور ایجاد کنید و از منوی ابزارها Polygon Tool را انتخاب کرده و در قدم بعدی Fill را بی رنگ کنید و فقط برای Strok رنگ انتخاب کنید.

طراحی یک آپ آرت در ایلوستریتور

حالا یک  هشت ضلعی در صفحه رسم کنید،وقتی دوبار رو صفحه کلیک کنید، یک پنجره باز میشود و در قسمت Sides شما تعداد اضلاع شکل را واردکنید، حالا با استفاده از کلید های  Alt+Shift خیلی سریع هشت ضلعی را رسم کنید.

آپ آرت در ایلاستریتور

از منوی بالا Effect را انتخاب کرده و سپس روی گزینه Disort & Transform > Transform کلیک کنید، تا پنجره ای مانند شکل  زیر براتون نمایش داده بشود. به ترتیب زیر  فیلدهایی که گفتیم را کامل نمایید.

۱- قسمت Horizontal , Vertical را روی ۹۵% تنظیم کنید.

۲- قسمت Preview را در این حالت تیک بزنید.

۳-درجه را هم روی ۵ تنظیم کنید.

۴- در مرحله با بالابردن تعداد کپی ها به یک آپ آرت خواهید رسید.

op art در ایلوستریتور

با اضافه کردن گزینه کپی با تصویری مشابه زیر مواجه می شوید. تبریک میگم شما تونستید  طراحی یک آپ آرت در ایلاستریتور را به همین سرعت یاد بگیرید.

رسم یک آپ آرت در ایلوستریتور

چون تمامی اشکال یک Object محسوب می شود برای جدا کردن آنها به گزینه ی Object بروید و سپس بر روی  Expand Appearance کلیک کنید تا هر کدام از اشکال به شکلی مجزا تبدیل شود.

طراحی یک آپ آرت

همونطور که مشاهده کردید در کمتر از یک دقیقه توانستیم با هم یک آپ آرت زیبا را خلق کنیم.امیدواریم که آموزش طراحی یک آپ آرت در ایلاستریتور براتون مفید باشد.

ترسیم آپ آرت


این مطلب مفید بود؟

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مجله آموزشی طرهلو

پروژه‌های طراحی را با سریع‌ترین روش کامل کنید
بیش از 500.000 طرح لایه باز، لوگو، آیکون، فونت و منابع آماده

مجله آموزشی طرهلو

کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت اداری

مجله آموزشی طرهلو

فونت

مجموعه 200 فونت فارسی

مجله آموزشی طرهلو

بروشور

طرح لایه باز بروشور تجاری

مجله آموزشی طرهلو

پاورپوینت

پکیج ارائه و قالب پاورپوینت فارسی