آموزش عکس پازلی در اینستاگرام

در این درس از آموزش فتوشاپ، قصد داریم آموزش عکس پازلی در اینستاگرام را بهتون آموزش بدهیم. چون پازلی کردن و  اسلایدی کردن یک تصویر در پست های اینستاگرام باعث جذابیت بیشتر و پر بازدید شدن پیج شما میشود. تصویر مورد نظر خود را در فتوشاپ باز کنید. حالا  ابزار slice tool از منوی ابزار های […]

pascale-photo-tutorial-on-instagram

در این درس از آموزش فتوشاپ، قصد داریم آموزش عکس پازلی در اینستاگرام را بهتون آموزش بدهیم. چون پازلی کردن و  اسلایدی کردن یک تصویر در پست های اینستاگرام باعث جذابیت بیشتر و پر بازدید شدن پیج شما میشود. تصویر مورد نظر خود را در فتوشاپ باز کنید.

آموزش عکس پازلی

حالا  ابزار slice tool از منوی ابزار های در سمت چپ صفحه کارتون، انتخاب کنید. بعد روی تصویر راست کلیک کنید تا منوی زیر براتون نمایش داده شود، سپس گزینه Divide Slice را انتخاب کنید.

آموزش عکس پازلی در اینستاگرام

پس از کلیک بر روی گزینه Divide Slice، پنجره ای براتون نمایش داده می شود که میتوانید تصویرتان را به صورت افقی ویا عمودی به قسمت های مساوی تقسیم کنید.

آموزش عکس پازلی  در فتوشاپ

به طور مثال من در اینجا تصویرم را فقط به صورت عمودی تقسیم کردم، پس فقط گزینه ی Divide Vertically انتخاب کردم و سپس تعداد برش را وارد کردم. حالا کافیه که برای خروجی گرفتن از کارتون ، مسیر  File > Export > Save  for web  را دنبال کنید.

تصاویر پازلی در اینستاگرام

اگر در پنجره ی که براتون باز شد، گزینه ی OK را انتخاب کنید، تمامی تصاویرتون به ترتیب داخل پوشه ای ذخیره می شوند.

 Pascale photo tutorial on Instagram

معمولا برای پست های اینستاگرام تصاویر را ۳ در ۳ برش میزنند چون جذابیت بیشتری ایجاد میکندو اصولی ترمی باشد. امیدوارم که با یادگیری آموزش عکس پازلی در اینستاگرام همین حالا اقدام کنید و اولین پست پازلی خود را در اینستاگرام منتشر کنید و با هشتگ #مجله_طرهلو ما رو در اینستاگرام حمایت کنید.


این مطلب مفید بود؟

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مجله آموزشی طرهلو

پروژه‌های طراحی را با سریع‌ترین روش کامل کنید
بیش از 500.000 طرح لایه باز، لوگو، آیکون، فونت و منابع آماده

مجله آموزشی طرهلو

کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت اداری

مجله آموزشی طرهلو

فونت

مجموعه 200 فونت فارسی

مجله آموزشی طرهلو

بروشور

طرح لایه باز بروشور تجاری

مجله آموزشی طرهلو

پاورپوینت

پکیج ارائه و قالب پاورپوینت فارسی